Antila 33 – luksusowy czarter

Antila 33, jacht żaglowy z radomskiej stoczni, to nowa gwiazda na Mazurach. Błyszczała także na targach. Wiele osób chciało go obejrzeć i było zainteresowanych jego czarterem. Model 33 to kontynuacja linii 27 i 26 cc (wszystkie te jachty do czarteru są dostępne na naszym portalu BOFORT.PL).

antila 33 czartery jachtu

Antila 33, jacht 10 osobowy

Co nas ujęło w tym jachcie? W linii Antili 33 widać doskonałe proporcje długości kadłuba do wysokości burt i wielkości nadbudówki, dzięki czemu najnowszy typ tego jachtu prezentuje się elegancko i smukło. Kokpit jest przestronny z wydzielonym stanowiskiem sternika, łatwą obsługą żagli i dwoma kołami sterowymi. Poza tym w kokpicie na stałe zainstalowany jest stół (bardzo duży po rozłożeniu). Jak większość jachtów śródlądowych, Antila 33 ma obrotowy, ciężki miecz i jedną płetwę sterową.

Antila 33, czarter jachtów luksusowych-kokpit

Wnętrze Antili również było bardzo ergonomicznie zaprojektowane – wygodne i przestronne. Wersja, którą oglądaliśmy, miała trzy zamykane kabiny, każdą z miniprzedpokojem, pojemnymi szafami i pełnowymiarowymi kojami.

Dobrym pomysłem jest asymetryczna zejściówka. Ułatwia to obsługę takielunku, ale to nie wszystko. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się lepiej rozplanować wnętrze – uzyskać powiększony kambuz, toaletę z prysznicem i bezkolizyjną komunikację we wnętrzu.

antila33- wnetrze

A jeśli dodać do tego bardzo dobre właściwości nautyczne, będące wynikiem bardzo dobrej stateczności poprzecznej w połączeniu ze smukłym takielunkiem, dużą powierzchnią żagli oraz zoptymalizowanym kadłubem, to nie sposób się dziwić, że jacht ten cieszy się tak ogromnym powodzeniem na polskim i zagranicznych rynkach.

Antila 33 to połączenie luksusu, wygody i nowoczesności. Zachęcamy do czarteru jachtów tego typu, na pewno będziecie zadowoleni!