Marzysz o odpoczynku w otoczeniu przyrody, nad wodą, w ciszy?

Masz dość tłumów nad Bałtykiem?

Nie interesuje Cię czarter jachtu na Mazurach?

Polecamy sprawdzone miejsce. Ośrodek Wypoczynkowy „Szarlota” na Kaszubach. Jest to obiekt całoroczny, oferujący zaplecze hotelowe i SPA i wypoczynek nad wodą. Miejsce otoczone lasami sosnowymi nad brzegiem jeziora Osuszyno umożliwia relaks i pozwala naładować akumulatory. Przyjechać tu można nie tylko w czasie wakacji, ale i w innych terminach, choćby na majówkę.
Ośrodek oferuje noclegi w domkach drewnianych, domach kaszubskich lub pokojach hotelowych o wysokim standardzie. Każdy znajdzie coś dla siebie.
szarlota-ośrodek wypoczynkowy-wypoczynek na Mazurach
Pyszne posiłki można zjeść w tawernie Róża Wiatrów. Na gości czeka klimatyczna sala z pięknym widokiem na jezioro, wyposażona w bilard oraz telewizor. Jest także kącik dla dzieci.
szarlota-ośrodek wypoczynkowy-wypoczynek na Mazurach
Bogata jest również propozycja związana z relaksem. Latem na przybyłych czeka piękna plaża oraz przystań żeglarska. Wypożyczyć można nie tylko jachty żaglowe, ale i motorówki, rowery wodne czy łodzie wędkarskie i turystyczne. Oferta zimowa obejmuje: kuligi, ice curling, nordic walking czy wędkarstwo na lodzie.
szarlota-ośrodek wypoczynkowy-urlop na mazurach
Ośrodek oferuje także zabiegi SPA obejmujące masaże, zabiegi na twarz i ciało i pakiety relaksacyjne.
Z myślą o dzieciach powstał wspaniały plac zabaw na wolnym powietrzu oraz CLUBIK, czyli sala zabaw, w której najmłodsi spędzają czas pod okiem animatorek (można także zorganizować urodziny według wcześniej przygotowanego scenariusza).
Jest także mini ZOO, boiska do siatkówki i piłki plażowej, automatyczna kręgielnia – to idealna miejsce dla całej rodziny!
szarlota-ośrodek wypoczynkowy- na mazury
W Szarlocie można także zorganizować różnego rodzaju uroczystości, takie jak: urodziny, jubileusze, śluby konferencje czy szkolenia.
Atrakcji w ośrodku jest mnóstwo, nie sposób wymienić wszystkich.
Przyjedź do Szarloty! Zapraszamy na wypoczynek  sercu Kaszub!
http://www.szarlota.pl/