To proste! Dokonanie rezerwacji zajmuje kilka chwil, jest intuicyjne i nieskomplikowane. Przygotuj kartę płatniczą lub dane dostępowe do konta internetowego, gdyż zaliczkę potwierdzającą rezerwację wpłacasz od razu.

Po pierwsze – wybierz jacht i termin, który Cię interesuje.

  • Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki – w odpowiednich polach wpisz kryteria, które pomogą wybrać z naszej bazy jachty spełniające Twoje wymagania. W wynikach wyszukiwania otrzymasz wygenerowaną listę jednostek.
  • Możesz wybrać coś z szerokiego wachlarza ofert regularnych i last minute – kliknij w interesującą Cię ofertę, wybierz termin i sprawdź dostępność jachtu w danym czasie. Nasz interaktywny kalendarz umożliwia sprawdzenie interesującego Cię terminu i, w razie gdyby był zajęty, wybór alternatywnego.

Wybór terminu: w sezonie (lipiec, sierpień) minimum tydzień – kliknij w dowolny dzień terminu, w którym chcesz pływać, poza sezonem – kliknij w pierwszy i ostatni dzień terminu, w którym chcesz pływać.

  • Możesz skorzystać z opcji UPOLUJ OKAZJĘ – to korzystne ceny czarterów w określonych terminach.
  • Możesz wreszcie wziąć udział w aukcjach i wylicytować rejs w korzystnej cenie.

Po drugie – po wybraniu interesującej Cię oferty, w okienku Podsumowanie Czarteru kliknij przycisk REZERWUJ i przejdź do formularza rezerwacji. Podaj podstawowe dane osoby dokonującej rezerwacji i wybierz formę płatności zaliczki online (szczegóły dotyczące płatności w zakładce Jak płacić). Po kliknięciu przycisku PŁACĘ łatwo i wygodnie wpłacisz zaliczkę. Rezerwacja potwierdzona wpłatą zaliczki jest wiążąca. 

Po trzecie – po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację. Znajdą się tam wszystkie szczegóły dotyczące Twojego czarteru: numer rezerwacji, termin rejsu, numer identyfikacyjny i typ jachtu oraz dane kontaktowe armatora. Pozostałej płatności za czarter dokonujesz już bezpośrednio u armatora. Jest on zobowiązany przesłać Ci umowę w mailu. W przypadku rezygnacji z rezerwacji wszelkie okoliczności i warunki zwrotu zaliczki określone są w umowie armatora, u którego czarterujesz jacht.